Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Korraldajale

Info korraldajale

1.  MIs on Saaremaa sündmused

Saaremaa Sündmused on Saare maakonna- Saaremaa, Muhu ja Ruhnu üritusi ja huvitegevusi kajastav veebiportaal. Lisaks  sobivad siia väga  hästi Abruka, Vilsandi, Viirelaiu, Kõinastu ja kõigil teistel sõbralikel naabersaartel toimuvad üritused. 

 

2.  Kuidas käib info sisestamine Saaremaa Sündmuste lehele?

Saaremaa Sündmuste lehele on sündmuste või huvitegevuste lisamine tasuta

Sündmuse lisamiseks tuleb sisse logida ID-kaardi või Mobiili ID-ga. Mobiili ID-kasutades jälgi, et number algaks +372 koodiga.

Esimesel sisenemisel täidetakse ära kasutaja profiil, hiljem on võimalik hallata ja muuta enda sisestatud teavet. Profiili andmeid saab korraldaja ise hiljem muuta. 
Üritusi saab lisada  eesti ja inglise keeles. Kõigil sisestajatel on tungivalt soovituslik täita ära ka inglisekeelne osa, kusjuures sündmuse pealkirjaks võib kasutada ka eestikeelset nimetust ja muus osas piirduda lühikeste tekstidega.

Sisestamisel tuleb minna vormil  rohelise "Jätka" nupul klõpsates valikutel  lõpuni, enne kui sisestust salvestada saab."Jätka" nupul klõps salvestab vastava osa info.   Ürituse sisestamist saab jätta pooleli või suunata kinnitamisele. Üritused vaatab läbi ja kinnitab moderaator ühe tööpäeva jooksul.

Lisaks sündmustele on võimalik lisada  ka huvitegevusi (huviringid, trennid, koolitused, laagrid, töötoad jne) detailselt rühmade kaupa. Huvitegevuse lisamise ankeedis tuleb kohe alguses lisada korraldatud huvitegevuse üldnimi (Nt „Jalgpallilaager lastele" või "Inglise keele algkursus"). See jääb nähtavaks vaid korraldaja vaates ning selle raames on võimalik  samas ankeedis lisada selle konkreetse huvitegevuse erinevate rühmade info (nt „jalgpall 5.-7. aastastele" või "Inglise keele algkursuse I rühm"). Korraldaja vaates koonduvad need rühmad esimesena sisestatud üldnime alla, kuid tavavaates kuvatakse kõik sisestanud rühmad eraldi. Esimesena sisestatud üldnime tavavaate otsingus ei kuvata.

Kui on soov ühe asutuse üritusi mitmekesi hallata, siis saab kasutajakontod omavahel siduda. Soovist anda teada sundmused@saaremaavald.ee  

Kalender on korraldajale soovi korral valikuliste ürituste kuvamiseks ja väljatrükiks. Ürituse lisamiseks kalendrisse tuleb sisestatud ürituse aknas valida viide "Lisa kalendrisse". 

3.  Kui jääd hätta

Kui jääd sündmuse või huvitegevuse lisamise hätta, siis helista 452 5076. Kui soovid jätta Saaremaa Sündmuste lehele tagasiside või tahad kiita või laita Saaremaa Sündmuste lehte, siis kõik kommentaarid  on väga oodatud aadressil  sundmused@saaremaavald.ee 

 

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google