Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Ämblikmees: kodust kaugel

Apollo Kino Saaremaa

Apollo Kino Saaremaa vaata kaarti

E 22. juuli 2019 | 20:30 - 22:50 +3 veel

Lisa kalendrisse
Mine ostma (4,69-8,29€) Mine ostma (4,69-8,29€)
Galerii
Tutvustus

Filmis “Ämblikmees™: kodust kaugel” mängib Tom Holland taas sõbralikku superkangelast, kes peab pärast filmis “Tasujad: Lõppmäng” toimunud sündmusi võitlema ohtudega maailmas, mis on igaveseks muutunud.

Filmis “Ämblikmees™: kodust kaugel” mängib Tom Holland taas sõbralikku superkangelast, kes peab pärast filmis “Tasujad: Lõppmäng” toimunud sündmusi võitlema ohtudega maailmas, mis on igaveseks muutunud. Peter Parker lahkub kodusest Queensi linnaosast New Yorgis ja sõidab Euroopasse puhkusele, mis osutub hoopiski tema elu suurimaks väljakutseks ja vägevaks seikluseks.

Suurejooneline lahing hea ja kurja vahel tõi tagasi Peter Parkeri, tema sõbrad ja miljardid inimesed, aga selles hukkus Peteri mentor Tony Stark/Raudmees, kelle kangelaslik eneseohverdus Peteri naasmise üldse võimalikuks tegi. Kõikjal Peteri ümber mälestatakse langenud Tasuja kangelaslikkust ja mõistatatakse, kas Peter ise võiks olla järgmine Raudmees.

Kodust kaugel peab Peter kaitsma sõpru, päästma maailma ja leppima oma eluga Ämblikmehena.

Columbia Pictures ja MARVEL Studios / Pascal Pictures film “Ämblikmees™: Kaugel kodust”. Peaosades Tom Holland, Samuel L. Jackson, Zendaya, Cobie Smulders, Jon Favreau, JB Smoove, Jacob Batalon, Martin Starr, Marisa Tomei ja Jake Gyllenhaal. Režissöör Jon Watts. Produtsendid Kevin Feige ja Amy Pascal. Stsenaristid Chris McKenna & Erik Sommers. Põhineb Stan Lee ja Steve Ditko MARVEL sarja koomiksil. Peaprodutsendid Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Thomas M. Hammel, Eric Hauserman Carroll, Rachel O’Connor, Stan Lee, Avi Aradj ja Matt Tolmach. Peaoperaator Matthew J. Lloyd, CSC. Kunstnik Claude Paré. Monteerijad Dan Lebental, ACE ja Leigh Folsom Boyd. Visuaalefektid Janek Sirrs. Kostüümikunstnik Anna B. Sheppard. Montaažikunstnik Ryan Meinderding. Helilooja Michael Giacchino. Helikunstnik Dave Jordan.

Loe lähemalt: http://www.apollokino.ee/event/3648/title/ämblikmees_kodust_kaugel/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Apollo Kino Saaremaa
Aadress: Auriga keskus | Tallinna tn. 88, 938511 Kudjape Alevik
Kontaktisik: Apollo Kino Saaremaa
Telefon: +372 633 6020
E-post: info [at] apollokino.ee
https://www.apollokino.ee

Teised kuupäevad
NimiKuupäevKellaaegAsukohtPilet
Ämblikmees: kodust kaugelT 23. juuli 201918:10 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€
Ämblikmees: kodust kaugelK 24. juuli 201915:45 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€
Ämblikmees: kodust kaugelN 25. juuli 201916:10 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google