Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Annabelle tuleb koju

Apollo Kino Saaremaa

Apollo Kino Saaremaa vaata kaarti

E 22. juuli 2019 | 18:10 - 20:05 +3 veel

Lisa kalendrisse
Mine ostma (4,69-8,29€) Mine ostma (4,69-8,29€)
Tutvustus

“Annabelle tuleb koju” on New Line Cinema ülieduka “Annabelle’i” filmide sarja kolmas osa, mille peaosas on “Kurja kutsumise” universumist tuntud kurjakuulutav nukk. Film on “Annabelle’i” filmide, “Selle” ja “Nunna” stsenaristi Gary Daubermani esimene lavastajatöö.

“Annabelle tuleb koju” on New Line Cinema ülieduka “Annabelle’i” filmide sarja kolmas osa, mille peaosas on “Kurja kutsumise” universumist tuntud kurjakuulutav nukk. Film on “Annabelle’i” filmide, “Selle” ja “Nunna” stsenaristi Gary Daubermani esimene lavastajatöö. Produtsendid on kõigi “Kurja kutsumise” filmide juures töötanud Peter Safran (“Aquaman”) ja “Kurja kutsumise” universumi looja James Wan (“Aquaman”).
Demonoloogid Ed ja Lorraine Warren tahavad, et Annabelle ei tekitaks rohkem kaost, seega viivad nad nuku omaenda koju lukustatud tuppa. Ta pannakse ohutult püha klaasi taha ja teda lastakse preestril õnnistada. Kuid ees ootab kohutav õudusteöö, kui Annabelle äratab toas peitunud kurjad vaimud, kes võtavad sihikule Warrenite 10-aastase tütre Judy ja tema sõbrad.
McKenna Grace (telesari “Hillsi kummitav maja”, “Imelaps”, “Kapten Marvel”) kehastab filmis Judyt, Madison Iseman (“Jumanji: tere tulemast džunglisse”, “Hirmujudinad 2: kummituslik halloween”) tema lapsehoidjat Mary Ellenit, Katie Sarife (telesarjad “Youth and Consequences” ja “Supernatural”) probleemset sõpra Danielat. Edi ja Lorraine Warreni rollides on taas Patrick Wilson (“Aquaman”, “Kurja kutsumise” ja “Astraali” filmid) ja Vera Farmiga (“Kurja kutsumise” filmid,“Godzilla II: koletiste kuningas” ja telesari “Batesi motell”).
Dauberman lavastas filmi ja kirjutas stsenaariumi, võttes aluseks Waniga kahasse kirjutatud loo. Tegevprodutsendid on Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Michael Clear, Michelle Morrissey ja Judson Scott.
Daubermani meeskonda kuulusid operaator Michael Burgess (tulevane “La Llorona needus”), kunstnik Jennifer Spence (“Annabelle: loomine”, “Nunn”), monteerija Kirk Morri (“Aquaman”) ja kostüümikunstnik Leah Butler (“Annabelle: loomine”).
“Annabelle tuleb koju” on New Line Cinema ja Atomic Monster/Peter Safran Productioni film, mis jõuab kinodesse 2019. aasta suvel. Filmi levitab Warner Bros. Pictures.

www.annabellemovie.net

Loe lähemalt: http://www.apollokino.ee/event/3710/title/annabelle_tuleb_koju/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Apollo Kino Saaremaa
Aadress: Auriga keskus | Tallinna tn. 88, 938511 Kudjape Alevik
Kontaktisik: Apollo Kino Saaremaa
Telefon: +372 633 6020
E-post: info [at] apollokino.ee
https://www.apollokino.ee

Teised kuupäevad
NimiKuupäevKellaaegAsukohtPilet
Annabelle tuleb kojuT 23. juuli 201921:50 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€
Annabelle tuleb kojuK 24. juuli 201921:50 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€
Annabelle tuleb kojuN 25. juuli 201921:50 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google