Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Mürgiroos

Apollo Kino Saaremaa

Apollo Kino Saaremaa vaata kaarti

K 19. juuni 2019 | 21:50 - 23:33

Lisa kalendrisse
Mine ostma (4,69-8,29€) Mine ostma (4,69-8,29€)
Galerii
Tutvustus

Hollywoodis tegutsev eradetektiiv Carson Phillips (John Travolta) on kunagine ameerika jalgpalli superstaar, kelle parimad päevad on jäänud kaugesse minevikku. Mehed nõrkusteks on alkohol, õnnemängud ning hätta sattunud kaunid daamid, kellele ta pole võimeline ära ütlema.

Hollywoodis tegutsev eradetektiiv Carson Phillips (John Travolta) on kunagine ameerika jalgpalli superstaar, kelle parimad päevad on jäänud kaugesse minevikku. Mehed nõrkusteks on alkohol, õnnemängud ning hätta sattunud kaunid daamid, kellele ta pole võimeline ära ütlema. Võttes vastu pealtnäha rutiinse kadunud isiku juhtumi, pole Carsonil aimugi, mis teda ees ootab. Ohtlik labürint täis kuritöid, üllatavaid osapooli ning laipu. Carsoni jaoks tõstab panuseid tõsiasi, et üks põhilistest kahtlusalustest on talle lähedane inimene ning et kell tiksub häiriva kiirusega...

Klassikalistele detektiivilugudele austust avaldavas põnevusfilmis "Mürgiroos" teevad kaasa John Travolta ("Pulp Fiction", "Face/Off"), Oscari-võitja Morgan Freeman ("Armutu", "Shawshanki lunastus"), Famke Janssen ("GoldenEye", "X-mehed"), Robert Patrick ("Terminaator 2: Kohtupäev"), Brendan Fraser ("Muumia"), Peter Stormare ("Fargo") ja Ella Bleu Travolta ("Vanad penid"). Filmi lavastasid George Gallo (filmide "Bad Boys" ja "Midnight Run" stsenarist), Francesco Cinquemani ("Andron") ja Luca Giliberto.

Loe lähemalt: http://www.apollokino.ee/event/3750/title/mürgiroos/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Apollo Kino Saaremaa
Aadress: Auriga keskus | Tallinna tn. 88, 938511 Kudjape Alevik
Kontaktisik: Apollo Kino Saaremaa
Telefon: +372 633 6020
E-post: info [at] apollokino.ee
https://www.apollokino.ee

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google