Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

Päike on ju samuti täht

Apollo Kino Saaremaa

Apollo Kino Saaremaa vaata kaarti

N 23. mai 2019 | 16:50 - 18:40 +2 veel

Lisa kalendrisse
Mine ostma (4,69-8,29€) Mine ostma (4,69-8,29€)
Tutvustus

Ülikooli suunduv romantik Daniel Bae ja Jamaical sündinud pragmaatik Natasha Kingsley kohtuvad ja armuvad teineteisesse maagilisel päeval keset pöörast ja kihavat New Yorki. Vaid tänu saatuse tahtele kohtunud kahe võõra vahel löövad kohe sädemed lõkkele. Kuid kas saatusest piisab, et teismelised armumisest õnneliku armastuseni jõuaksid?

“Mis oleks, kui ütleksin, et suudan su endasse armuma panna?”
Ülikooli suunduv romantik Daniel Bae ja Jamaical sündinud pragmaatik Natasha Kingsley kohtuvad ja armuvad teineteisesse maagilisel päeval keset pöörast ja kihavat New Yorki. Vaid tänu saatuse tahtele kohtunud kahe võõra vahel löövad kohe sädemed lõkkele. Kuid kas saatusest piisab, et teismelised armumisest õnneliku armastuseni jõuaksid? Kell tiksub ja tegu võib olla Natasha viimase päevaga USA-s, kuna ta peret ootab riigist välja saatmine. Ta üritab võidelda Danieli vastu tekkinud tunnetega, viimane aga näeb vaeva, veenmaks tüdrukut, et nad on kokku määratud.
“Päike on ju samuti täht” on tänapäevane kõige kiuste armastuse leidmise lugu, mis otsib vastust küsimusele, kas me elud määrab saatus või universumi juhuslikud sündmused.
Natasha rollis astub üles Yara Shahidi (“Black-ish”) ja Danieli rollis Charles Melton (“Riverdale”), lisaks mängib filmis John Leguizamo (“John Wick 2”).
Ry Russo-Youngi (“Enne kui ma langen”) lavastatud filmi aluseks on romaani “Sina minu kõrval ja maailm meie kõrval” autori Nicola Yooni tunnustatud menuk. “Päike on ju samuti täht” oli New York Timesi edetabeli esikoharaamat ja on teeninud palju tunnustust, olles 2016. a National Book Awardi finalist, Amazoni 2016. a parim noorteromaan, jõudnud 2016. a Amazoni parimate lasteraamatute esikahekümne, New York Timesi tähelepanuväärseimate lasteraamatute ja Entertainment Weekly parimate raamatute esikümne hulka.
Russo-Youngi lavastatud stsenaariumi kirjutas Tracy Oliver (“Girls Trip”). Filmi produtsendid on Leslie Morgenstein ja Elysa Koplovitz Dutton, kes olid ka “Sina minu kõrval ja maailm meie vahel” produtsendid. Tegevprodutsent on Pamela Hirsch.
Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Autumn Durald Arkapaw (“Teen Spirit”), kunstnik Wynn Thomas (“Avastamata arvud”), monteerija Joe Landauer (“Enne kui ma langen”) ja kostüümikunstnik Deirdra Elizabeth Govan (“Sorry to Bother You”). Helilooja on Herdís Stefánsdóttir (“The Hate U Give”).
Warner Bros. Picturesi, Metro Goldwyn Mayer Picturesi ja An Alloy Entertainmenti toodetud “Päike on ju samuti täht” jõuab kinodesse kõikjal maailmas 16. maist 2019.

TheSunIsAlsoAStarMovie.net

Loe lähemalt: http://www.apollokino.ee/event/3669/title/päike_on_ju_samuti_täht/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Apollo Kino Saaremaa
Aadress: Auriga keskus | Tallinna tn. 88, 938511 Kudjape Alevik
Kontaktisik: Apollo Kino Saaremaa
Telefon: +372 633 6020
E-post: info [at] apollokino.ee
https://www.apollokino.ee

Teised kuupäevad
NimiKuupäevKellaaegAsukohtPilet
Päike on ju samuti tähtP 26. mai 201920:40 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€
Päike on ju samuti tähtT 28. mai 201916:20 Apollo Kino Saaremaa4,69-8,29€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google