Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

See: teine peatükk

Apollo Kino Saaremaa

Apollo Kino Saaremaa vaata kaarti

L 21. sept 2019 | 19:45 - 22:44 +1 veel

Lisa kalendrisse
Mine ostma (4,69-8,29€) Mine ostma (4,69-8,29€)
Galerii
Tutvustus

Kõigi aegade suurimat kassaedu nautinud õudusfilmi järjes “See: teine peatükk” toob lavastaja Andy Muschietti kokku Luuserite klubi, kui Derrys kurjus taas pead tõstab. Luuserite klubi sai 27 aastat tagasi Pennywise’ist jagu, kuid ta naaseb veel kord Derry linna terroriseerima. Luuserid on ammu oma teed läinud ja nüüdseks täiskasvanud.

Kõigi aegade suurimat kassaedu nautinud õudusfilmi järjes “See: teine peatükk” toob lavastaja Andy Muschietti kokku Luuserite klubi, kui Derrys kurjus taas pead tõstab.
Luuserite klubi sai 27 aastat tagasi Pennywise’ist jagu, kuid ta naaseb veel kord Derry linna terroriseerima. Luuserid on ammu oma teed läinud ja nüüdseks täiskasvanud. Kuid kui lapsed taas kaduma hakkavad, kutsub ainsana kodulinna elama jäänud Mike teisedki tagasi. Minevikukogemustest traumeerituina tuleb neil Pennywise’i lõplikult hävitamiseks oma sügavaimad hirmud ületada. Sedasi aga satuvad nad otse varasemast ohtlikuma klouni teele.
Muschietti film on 2017. aasta tunnustatud ja üleilmselt suurt kassaedu nautinud filmi „See” järg. „See” teenis kinodes üle maailma enam kui 700 miljonit dollarit. Film määratles žanri uuel moel ning jättis oma jälje tänapäeva kultuuri.
James McAvoy (“X-Meeste” filmid, „Lõhestunud”, „Klaas”) kehastab filmis “See: teine peatükk” Billi, Oscarile kandideerinud Jessica Chastain („00.30”, „Mamma”, “Molly mäng”) Beverlyt, Bill Hader (HBO sari „Barry”, „Luukerekaksikud”) Richiet, Isaiah Mustafa (telesari „Shadowhunters: The Mortal Instruments”) Mike’i, Jay Ryan (telesari „Mary Kills People”) Beni, James Ransone (HBO sari „Võrgustik”) Eddiet ja Andy Bean (“Sooelukas”, „Lahkulööja sari: Murdmatu”) Stanleyt. Näha saab ka Luuserite klubi algupäraseid liikmeid. Jaeden Martell mängib Billi, Wyatt Oleff Stanleyt, Jack Dylan Grazer Eddiet, Finn Wolfhard Richiet, Sophia Lillis Beverlyt, Chosen Jacobs Mike’i ja Jeremy Ray Taylor Beni. Bill Skarsgård kehastab taas Pennywise’i.
Muschietti lavastatud filmi aluseks on Gary Daubermani („See”, „Annabelle’i” filmid) stsenaarium, mis põhineb Stephen Kingi romaanil „See”. Filmi produtsendid on Barbara Muschietti, Dan Lin ja Roy Lee, tegevprodutsendid on Richard Brener, Dave Neustadter, Gary Dauberman, Marty Ewing, Seth Grahame-Smith ja David Katzenberg.
Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Checco Varese (“33”), Oscari-võitjast kunstnik Paul Denham Austerberry (“Vee puudutus”), monteerija Jason Ballantine (“See”, “Mad Max: raevu tee”) ja Oscarile kandideerinud kostüümikunstnik Luis Sequeira (“Vee puudutus”, “Mamma”). Muusika autor on Benjamin Wallfisch (“Shazam!”, “Blade Runner 2049”, “See”).
Andy Muschietti lavastatud “See: teine peatükk” on New Line Cinema, Double Dreami, Vertigo Entertainmenti ja Rideback Productioni toodang. Film jõuab kinodesse kõikjal maailmas 5. septembrist 2019. Seda levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures.
ITthemovie.net

Loe lähemalt: http://www.apollokino.ee/event/3736/title/see_teine_peatükk/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Apollo Kino Saaremaa
Aadress: Auriga keskus | Tallinna tn. 88, 938511 Kudjape Alevik
Kontaktisik: Apollo Kino Saaremaa
Telefon: +372 633 6020
E-post: info [at] apollokino.ee
https://www.apollokino.ee

Teised kuupäevad
Nimi Kuupäev Kellaaeg Asukoht Pilet
See: teine peatükk E 23. sept 2019 20:50 Apollo Kino Saaremaa 4,69-8,29€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google