Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

SURMAVAD ILLUSIOONID

Thule Kino

Thule Kino vaata kaarti

T 24. nov 2020 | 21:15 - 23:08 +2 veel

Lisa kalendrisse
Mine ostma (3,00-10,50€) Mine ostma (3,00-10,50€)
Galerii
Tutvustus

Superstaaridest illusionistid, vennad Romanovid astuvad üheskoos lavale viimast korda. Kolmikul on kavas unustamatu supershow täis kogu karjääri kõige hullumeelsemaid trikke ja pöörast tulevärki. Aga juba esimese numbri ajal läheb midagi valesti ning vennad saavad teada, et kogu etenduse tehniline pool on kellegi võõra kontrolli all.

Superstaaridest illusionistid, vennad Romanovid astuvad üheskoos lavale viimast korda. Kolmikul on kavas unustamatu supershow täis kogu karjääri kõige hullumeelsemaid trikke ja pöörast tulevärki. Aga juba esimese numbri ajal läheb midagi valesti ning vennad saavad teada, et kogu etenduse tehniline pool on kellegi võõra kontrolli all. Kellegi, kes on teinud show läbiviimiseks vajalikule tehnikale omapoolsed täiendused, mistõttu trikid on sõna otseses mõttes eluohtlikud. Etendust katkestada ei saa, sest vastasel juhul tapaks salapärane võõras oma kauni pantvangi, kelleks on...

"Surmavad illusioonid" on haarav põnevusfilm, mis viib meid suurte illusioonide telgitagustesse, kus särava show varjus käivitub võitlus elu ja surma peale. Osades Andrei Burkovski, Pavel Tšinarev, Danila Jakušev, Aglaja Tarasova, Semjon Treskunov, Sergei Safronov, Aleksei Kravtšenko, Marina Petrenko, Alexander Galibin ja Irina Bezrjadnova. Lavastas Oleg Asadulin.

Loe lähemalt: http://pilet.thulekoda.ee/event/16308/title/surmavad_illusioonid/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Thule Koda
Aadress: Uus 20, Kuressaare
Kontaktisik: Kristi Porila
Telefon: + 372 474 1111
E-post: kino [at] thulekoda.ee
http://thulekoda.ee

Teised kuupäevad
Nimi Kuupäev Kellaaeg Asukoht Pilet
SURMAVAD ILLUSIOONID K 25. nov 2020 14:45 Thule Kino 3,00-10,50€
SURMAVAD ILLUSIOONID N 26. nov 2020 15:00 Thule Kino 3,00-10,50€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google