Teksti suurus

Reavahe

Kontrastsus

TULE EEMALE: PEETER PAANI JA ALICE'I ESIMESED SEIKLUSED

Thule Kino

Thule Kino vaata kaarti

K 25. nov 2020 | 12:45 - 14:24 +1 veel

Lisa kalendrisse
Mine ostma (3,00-10,50€) Mine ostma (3,00-10,50€)
Galerii
Tutvustus

"Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused" on filmi "Vaprake" eest parima animafilmi Oscari pälvinud Brenda Champani esimene täispikk mitte-joonistatud fantaasiafilm.

"Tule eemale: Peeter Paani ja Alice'i esimesed seiklused" on filmi "Vaprake" eest parima animafilmi Oscari pälvinud Brenda Champani esimene täispikk mitte-joonistatud fantaasiafilm.

Peeter, Alice ja David on kolm Littletoni perekonna last, kes elavad koos oma vanematega (Oscari-võitja Angelina Jolie ja David Oyelowo) imekaunist loodusest ümbritsetud kodus ning veedavad muretut lapsepõlve. Ema jutustab neile fantaasiaküllaseid lugusid ja isa meisterdab puidust laevu, mida Peeter imetleb. Ümberkaudsed metsad pakuvad lastele imelist võimalust seiklusteks ning mängimiseks.

Kui perre saabub raske aeg ning vanemad tegelevad omal viisil sellega ning üritavad probleemidest jagu saada, siis Alice ja Peeter hakkavad vaikselt liikuma oma fantaasiate poole. Peeter otsustab mitte kunagi suureks kasvada ning Alice’il paistavad ees seiklused Imedemaal.

Kõrvalosades teevad kaasa kahekordne Oscari-võitja Michael Caine, Gugu Mbatha-Raw ("Kaunitar ja oletis"), Anna Chancellor ("Neli pulma ja üks matus"), Derek Jacobi ("Gladiaator", "Tuhkatriinu"), David Gyasi ("Tähtedevaheline", "Pilveatlas") ja Clarke Peters ("John Wick", "Kolm reklaamtahvlit linna servas").

Filmi lavastaja, Brenda Chapman on Disney “kooli” kasvandik, kes liitus Disneyga 1987. aastal ning on olnud lugude järelvaatajaks ja kirjutajaks selliste filmide nagu “Väike merineitsi”, “Kaunitar ja Koletis”, “Lõvikuningas” ning “Fantaasia 2000” juures. Seejärel sai temast üks “DreamWorksi” stuudiole aluse panijaid ning oli esimene naine, kes lavastas täispika animafilmi suurstuudiole. Selleks oli 1998. aastal “Egiptuse prints”. Tema järgmine film “Vaprake” võitis talle Parima animatsiooni Oscari ja Kuldgloobuse. Tule eemale on tema esimene täispikk mitte-animafilm.

Loe lähemalt: http://pilet.thulekoda.ee/event/16234/title/tule_eemale_peeter_paani_ja_alicei_esimesed_seiklused/

Jaga
Asukoht kaardil
placeholder
Korraldaja

Asutus: Thule Koda
Aadress: Uus 20, Kuressaare
Kontaktisik: Kristi Porila
Telefon: + 372 474 1111
E-post: kino [at] thulekoda.ee
http://thulekoda.ee

Teised kuupäevad
Nimi Kuupäev Kellaaeg Asukoht Pilet
TULE EEMALE: PEETER PAANI JA ALICE'I ESIMESED SEIKLUSED N 26. nov 2020 11:15 Thule Kino 3,00-10,50€

Teie brauser on aegunud. Palun laadige alla üks antud tasuta brauseritest:

Firefox
Firefox Mozilla Foundation
Opera
Opera Opera Software
Chrome
Chrome Google