31 oktoober 2021, 16:00 - 17:40

MTÜ R.A.A.A.M "Minu Georg Ots"

Kuressaare Teater
14.00 - 18.00 €

Lavastus räägib kuuest naisest, kelle elus on tähelepanuväärset rolli mänginud Georg Ots ja tema looming.

“Ma olen õnnelik, kui kasvõi üks inimene, kuulates minu laule, tunneb vajadust teha midagi kasulikku ja head teistele.” Georg Ots

Sa arvad, et su elu on juba paika loksunud, et oled leidnud oma tee ja tead, mida sa tahad. Oled vaevu seda jõudnud mõelda, kui järsku lööb sind miski kujuteldamatu jõuga ja kõik pöördub pea peale. Ja sa võid karjuda, vastupanu osutada, enda elu eest põgeneda, aga kõige keerulisem on – võtta neid muutusi, kui hädavajalikke. Ometigi peitub viimases just leppimine, mis paradoksaalsel kombel elu loodetavasti paremuse poole suunab.

See on lavastus inimestest: eneseküllastest ja mittevajalikest, omadest ja võõrastest. Lastest, kes kurdavad isade saatusi, ja vanematest, keda piinab süütunne, kui kõike võib mõista, aga muuta ei saa midagi.

Niisamuti on see lugu tantsudest üksindusega. Surmaga. Ja armastusega Georg Otsa laulude saatel.

Autor SLAVA DURNENKOV (Venemaa).
Lavastaja ARTEM USTINOV (Venemaa).
Kunstnik ERVIN ÕUNAPUU.
Muusikaline kujundaja ARDO RAN VARRES.
Valguskunstnik PRIIDU ADLAS.
Osades: ÜLLE KALJUSTE (Eesti Draamateater), RIINA MAIDREKÜLLI REINUMÄGIKATRIN PÄRNLIIS HAABINGRID MARGUS

Etendus on ühes vaatuses ja kestab 1h 40min

Esietendus:
 13. septembril 2020 Vaba Lava Narva teatrikeskuses

MTÜ R.A.A.A.M
raaam@raaam.ee
Koduleht:

Autor SLAVA DURNENKOV (Venemaa).
Lavastaja ARTEM USTINOV (Venemaa).
Kunstnik ERVIN ÕUNAPUU.
Muusikaline kujundaja ARDO RAN VARRES.
Valguskunstnik PRIIDU ADLAS.

Etendus on ühes vaatuses ja kestab 1h 40min