13 november 2021, 19:00 - 21:00

Kuressaare Teater
12.00 - 17.00 €
Piletid Piletimaailmast ja Kuressaare Teatri kassast

GEORGE: Eks ju imelik, et me siin oleme.
CARL: On jah.
GEORGE: Kaks inimest, kes poleks kunagi minutitki veetnud teineteise seltskonnas, kui ei oleks mingi kolmanda jõu jumalikku sekkumist.
CARL: Jah, aga pagana pihta, siin me oleme.

Douglas Goweri näidendi „Issid“ („Daddies“, 1977) süžee on komöödiale omaselt lihtne ja paljutõotav. Jõululaupäeval kohtuvad kaks meest: George, kes on elanud aasta koos Lauraga, naisega, kellel on eelmisest kooselust Carliga kaks väikest last. Carl on aga endiselt Laura ametlik abikaasa, kuid elab teises osariigis ja on pühade ajaks oma lastele külla tulnud. Juhuse tahtel ja meeste kimbatuseks on aga naine lastega välja läinud ning nüüd peavad rivaalid paar tundi isekeskis hakkama saama.

See on lugu, mis käsitleb perekonna olemuse muutumist ühiskonnas.

Autor Douglas Gower
Tõlkija Jaak Allik
Lavastaja Arvi Mägi
Kunstnik Doris Altmets

Mängivad Tarvo Krall ja Jürgen Gansen

Etendus on kahes vaatuses, ca 2h

Esietendus 13. septembril 2021 Kuressaare Teatris.

NB!  Alates 9. augustist pääsevad valitsuse otsusega saali ainult COVID-19 vastu vaktsineeritud ja/või läbipõdenud või viimase 72 tunni jooksul negatiivse PCR testi või 48 tunni jooksul antigeeni testi teinud inimesed, kes esitavad uksel vastava tõendi. Samuti on vajalik isikut tõendav dokument. Erinevate tõendite genereerimise ja uute piirangute kohta saab täpsemalt lugeda kriis.ee lehelt.

Kuressaare Teater
teater@kuressaareteater.ee
Telefon:

GEORGE: Eks ju imelik, et me siin oleme.
CARL: On jah.
CARL: Jah, aga pagana pihta, siin me oleme.

See on lugu, mis käsitleb perekonna olemuse muutumist ühiskonnas.

Autor Douglas Gower
Tõlkija Jaak Allik
Lavastaja Arvi Mägi
Kunstnik Doris Altmets

Mängivad Tarvo Krall ja Jürgen Gansen

Etendus on kahes vaatuses, ca 2h

Esietendus 13. septembril 2021 Kuressaare Teatris.