09 oktoober 2024, 19:00 - 20:45

Teater
Muusika

Lumevangis

Patrick naudib oma üksildast elu ja on äärmiselt üllatunud, kui metsiku lumetormi ajal tema uksele koputatakse. Sisse astub Judith, elurõõmust pakatav naine kõrvalkülast, kellel on üks kummaline palve… Patrick loodab, et ta lahkub varsti, aga ilm muutub üha hullemaks. Riigis kehtestatakse hädaolukord ja nad on sunnitud mitmeks päevaks sama katuse alla jääma. Populaarne inglise autor Peter Quilter kirjutas näidendi „Lumevangis“ (Snowbound) 2020 esimese koroona lockdown’i ajal. See räägib kahest väga erinevast inimesest, kes peavad olude sunnil koos olema, ilma teineteist hulluks ajamata. Liigutav ja naljakas lugu lähedusest ja üksildusest, naerust ja pisaratest, lumest ja päikesest, pitsast ja veinist.

Asutus
Komöödiateater OÜ
Anne 32-39 Tartu 50604 Tartumaa
E-post
hannesvillemson@hot.ee
Meedia

Lumevangis

Tallinna tn. 6

Mis on Saare sündmused?

Portaal annab hea ülevaate Saaremaal, Muhumaal ja Ruhnus toimuvatest sündmustest ja huvitegevustest.

Sõltumatu

Sisu loob korraldaja ise. Sisestamine on tasuta.

Kättesaadav nii veebis kui nutitelefonis. Sisu saab jagada ühe näpuvajutusega teistesse platvormidesse.